KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Yılbaşı ağacınız göz kamaştırsın!
Yılbaşı ağacınız göz kamaştırsın!
Yaşam
20 Aralık 2012 Perşembe 13:07
  • 966
  • 0

Yılbaşı ağacınız göz kamaştırsın!

Yılbaşı ağacını hala süslemeyenlere iyi bir haberimiz var... Hayal Dünyası’nda süsler de dahil tüm yılbaşı ürünleri yüzde 80 indirimli!
Yahya Kaptan Arasta Park AVM`de bulunan Hayal Dünyası bölgemizin en büyük oyuncak mağazası olma özelliğini taşıyor. 650 metrekarelik bir alanda hizmet veren marka, yılbaşı öncesi büyük bir kampanyaya imza attı. Yılbaşı süslerinin her yılbaşı öncesi daha da artan fiyatlarla piyasaya sürüldüğü sektöre inat, Hayal Dünyası yaptığı yüzde 80 indirimle müşterilerinin yüzünü güldürdü. Mağazada şu anda 5 TL`ye bile yılbaşı çamı bulmak mümkün.
 
YÜZDE 80 İNDİRİM VAR
Hayal Dünyası, yaklaşan yılbaşı öncesi mağazasında bir ‘yeni yıl standı` oluşturdu. Her bütçeye uygun bir fiyat politikasıyla çalışan marka, bu stantta her boyda çam ağacından yılbaşı süslemelerine, Noel Baba figürlerinden rengarenk maske ve şapkalara karar onlarca ürüne yer verdi. Üstelik de bu ürünlerde yüzde 80 indirim yaparak, herkesin yeni yıl çamını dilediği gibi süslemesine, eğlenceli bir yıl başı akşamı geçirmesine olanak sağladı.
 
KUTU OYUNLARI ÇOK UCUZ
Hayal Dünyası`nın kampanyası sadece süslemeler için geçerli değil. Yeni yılı evinde karşılayacak olanları da unutmayan marka, bu özel geceyi daha da hareketli ve neşeli geçirmenizi sağlayacak kutu oyunlarını da kampanyaya dahil etti. Ailece oynayıp kahkaha dolu saatler geçirebileceğiniz Tabu, Monopoly, Pictionary, Jenga gibi kutu oyunlarında da büyük fiyat avantajı sağlayan Hayal Dünyası, şu sıralar özellikle gençlerin ve çocukların akınına uğruyor.  
 
BİR OYUNCAK CENNETİ
Elbette Hayal Dünyası`nda sadece yılbaşı ürünleri yok. Marka yüzlerce kalem lisanslı ürünü de müşterilerinin beğenisine sunuyor. Oyuncak konusunda aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz Hayal Dünyası`nda Barbie bebekler, model arabalar, akülü arabalar, sevilen çizgi film karakterleri, rengarenk pelüş hayvancıklar, çocukların gelişimine olumlu etki eden onlarca çeşit eğitici oyuncak, çalışma masaları ve oyun hamurları da var.
 
SİPARİŞ EDİN GELSİN 
Oyuncağın dışında bebek arabaları ve oto koltukları gibi bebek ürünlerine de yer veren Hayal Dünyası, mağazasında bulunmayan katalog ürünlerini de müşterilerinin arzusu doğrultusunda kısa sürede getirtiyor. Seçtiğiniz ürünü sipariş vererek mağazasına getirten Hayal Dünyası toptancılık özelliğiyle de her ürünü kolaylıkla temin edebiliyor. Yani bu mağazaya girip de bulamayacağınız, ulaşamayacağınız bir ürün yok gibi.
 
HAYAL KART
Hayal Dünyası`nın bir de  ‘Hayal Kart` uygulaması var. Mağazadan 1 TL karşılığında temin edebileceğiniz kart alışverişlerinizde size büyük avantaj sağlıyor. Hayal Kart ile yapacağınız her 50 TL`lik alışverişte, Hayal Dünyası kartınıza 50 TL`lik puan yüklüyor. Bu 50 TL`nin her ay 10 TL`sini kullanarak çok avantajlı indirimler kazanabiliyorsunuz. Ayrıca Hayal Dünyası, ilkokul ve anaokullarının ihtiyaçlarının toplu halde alınması halinde fiyatta yardımcı oluyor.  
Deniz PINAR
 
 

İLETİŞİM
HAYAL DÜNYASI OYUNCAK
Adres: Yahya Kaptan Arasta Park AVM İzmit / KOCAELİ
Tel: 0262.311 40 02
 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ