Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
Balon ve konfetilerin altında mezun oldular
Balon ve konfetilerin altında mezun oldular
Eğitim
11 Haziran 2010 Cuma 12:44
  • 1378
  • 0

Balon ve konfetilerin altında mezun oldular

Derince Hürriyet Lisesi’nin 6 dönem mezunları, balon ve konfetilerin altında mezuniyetini kutladı

Derince Hürriyet Lisesi, önceki gün düzenlenen törenle 147 öğrencisini mezun etti. Coşkulu geçen mezuniyet törenine Derince İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Recep Özaydın, Osman Yalnız, Paşa Yıldız, okul müdürü Murat İbranoğlu, öğretmenler ve veliler katıldı.
 

AYDINLI DOLU YARINLAR
Öğrencilerin müzik eşliğinde okul bahçesine girmesiyle başlayan mezuniyet töreninde ilk konuşmayı okul müdürü İbranoğlu yaptı. İbranoğlu eğitim ve öğretim alanında öncü olma ve çevreye destek verme temel ilkeleriyle hareket ettiklerini belirterek, “Amacımız en iyi olmaktır. 4 yıl önce gelmiştiniz bugün ise neşeli bir yaz akşamında gidiyorsunuz. Sizin başarılarınız ile bizlerde gurur duyacağız. 6. dönem mezunları sizlere aydınlık dolu, mutlu bir gelecek diliyorum” dedi.
 

BAYANLAR İLK ÜÇTE
Derince Hürriyet Lisesi`nde de dereceye giren öğrencilerin kız öğrenciler olması dikkat çekti. Okul birincisi Gülbahar Güç, ikinci Elif Gürgen ve üçüncü Işılay Taşdemir olurken öğrencilere ödüllerini protokol üyeleri verdi. Okul birincisi Gülbahar Güç, ödülünü Derince İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Özaydın`dan alırken, şube müdürü Osman Yalnız ikinci Elif Gürgen`e, yine şube müdürü Paşa Yıldız ise üçüncü Işılay Taşdemir`e ödülünü takdim etti.
 

FLAMAYI TESLİM ETTİ
Törenin ilerleyen bölümünde flama teslim töreni yapıldı. Okul ikincisi Elif Gürgen, yeni öğrencilerden Mert Kaan Uğur`a yeminin ardından okul flamasını teslim etti. Törenin sonuna doğru öğrenciler ellerinde balonlar ile birlikte kepleri havaya fırlatarak mezun olmanın mutluluğunu yaşadı. Daha sonra canlı müzik eşliğinde akşam saatlerine kadar eğlenildi. Konuklara ise ikramlarda bulunuldu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Emrah SARI

Barış beyi büyüdükçe küçük kalabilmeyi başarmış bir kişi olarak tanıdım. Kendisini sever, takdir ve tebrik ederim.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ