Siyaset

Siyaset Haberleri

Güney: Gözlerimize inanamadık, yazıklar olsun!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Fethiye Caddesi girişlerinin kapatılması sonrası açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı!

Vatan Partisi lideri Doğu perinçek, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

İYİ Parti’de adaylarla ilgili yeni gelişme!

İYİ Parti’de 4 Aralık’ta gerçekleşecek Körfez İlçe Kongresi öncesi sular durulmuyor. İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Mehmet Candemir’in yarıştan çekileceği, Ayşegül Dinç’in de adaylıktan vazgeçmesi için baskı oluşturduğu iddia ediliyor

Büyük mitinge hazırlıklar devam ediyor

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Kaan Şengil, eski Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu Kocaeli'de gerçekleştirecekleri mitinge ve Alperen Ocakları Aş Evi ve Kültür Merkezi'nin açılışına davet etti.

İyi Parti İzmit’e bir aday daha!

İyi Parti İl Kadın Politikaları Başkanı Ayşegül Babacan, İyi Parti İzmit İlçe Başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Çağlayan'ın ilk durağı Kandıra

Geçtiğimiz Temmuz ayında göreve gelen AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan, yaklaşık bir ay önce yeni yönetimini ve icra kurulunu duyurmuştu. Yönetimini açıkladıktan hemen sonra faaliyetlerine başlayan Çağlayan, ilçe ziyaretleri kapsamında ilk turuna Kandıra'da başladı.

Pelin Coştur Filiz; “Aday olmayacağım”

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Zafer Partisi İlçe Başkanı İYİ Parti’ye katıldı! 

Zafer Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emircan Ardoğlu İYİ Parti'ye katıldı. İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “İYİ Parti’nin kapısı vatanını, devletini seven, bu ülke için elini taşın altına koymak isteyen herkese açıktır” dedi. 

 İzmit’te Ak Partili gençler hız kesmiyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu ‘Gençlik Buluşması’ programı kapsamında partiye yeni üye olan ve ilk kez oy kullanacak çok sayıda genç ile bir araya geldi.

Parlak: Daha iyi hizmet için parti değiştirdim!

AK Partiden’den istifa ettikten sonra BBP’de İzmit İlçe Başkanı olan İsmail Parlak düzenlediği basın toplantısında Büyük Birlik Partisi çatısı altında daha iyi hizmet edeceğini düşündüğü için parti değiştirdiğini ifade etti

Süleyman Soylu’dan Lütfü Türkkan’a sert tepki

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kendisine yönelik paylaşımına, Şehit ailesine küfreden aşağılık, geçmişini bütün çevremizin bildiği fersude, devleti dolandıran hırsız, (Ablasının!) kuzusu, sizi Sevgi Hastanesi paklar diye yanıt verdi.

Salih Yeykan BBP’ye geçti

Uzun yıllar MHP'de siyaset yapan Salih Yeykan, Büyük Birlik Partisi'ne (BBP) geçtiğini açıkladı.

Büyükşehir meclisinde ekmek tartışması

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kasım ayı meclis toplantısı 1. oturumu yapıldı. Mecliste CHP grubu, halk ekmek fabrikası kurulmasını, ekmeğin 2 TL'ye satılmasını ve aradaki farkın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanması için önerge verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, önergeyi gündeme almadı.

Saadet İzmit kongreye gidiyor

BBP Kocaeli’de görev değişimi

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığı'nda yapılan atama neticesinde yeni İl Başkan Yardımcısı Gökhan Aladağ oldu.

Toplam 3773 haber.