Siyaset

Siyaset Haberleri

HDP'li Yüksekdağ kanser mi oldu?

Kandıra Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ Kanser Erken Teşhis Ve Tanı Merkezine götürüldü.

Ali Güney, Fethiye Caddesi’ni gezdi

Vakıf İş Hanı İnşaatıyla ilgili krizin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın tarafından çözülmesinin ardından Fethiye Caddesi’ne çıkarma yapan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, “Dün olduğu gibi bugün de buradayız, esnafımızın yanındayız” dedi.

Cemil Özbey’in acı günü!

MHP İzmit İlçe Yöneticisi Cemil Özbey’in annesi İlham Özbey'i kaybetti

İmamoğlu buluşma saatini açıkladı: İzmit'ten otobüs kalkacak!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, hapis ve siyasi yasak kararı sonrası bugün Saraçhane'de yapılacak dayanışma programının saatini açıkladı.

Çakmak'tan Șakoğlu'na: Pişkinlikle gündemi gereksizce meşgul ediyorlar!

AK Parti İzmit İlçe yöneticisi Murat Çakmak, İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Șakoglu'nun açıklamalarına verdiği cevapta "Esnaflar, önüne koyulan metni okumakla para kazanmıyor Cem bey " ifadelerini kullandı. 

İmamoğlu’na hapis cezası ve siyasi yasak!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun YSK üyelerine hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada karar açıklandı. İmamoğlu'na 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası verildi. Kararın kesinleşmesi için istinaf mahkemesi ve Yargıtay süreçlerinin de tamamlanması gerekiyor.

Hülagü, Erdoğan'a başdanışman oldu

Kocaeli Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı oldu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: FETÖ'cülere sahip çıkan sizsiniz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 'FETÖ, DHKP-C, PKK/YPG her türlü eli kanlı örgütle mücadelemizi sürdürüyoruz. FETÖ'nün siyasi ayağından söz edenler oldu; FETÖ ile kol kola olan sizsiniz! FETÖ'cülere sahip çıkan sizsiniz! Biz o hainlere dünyanın her yerini dar ediyoruz! Sizin Genel Başkanınız bu hainlere af vaat ediyor, FETÖ'nün siyasi ayağını görmek istiyorsanız ona bakacaksınız' dedi.

Başkan Erdoğan: Sessiz kalmamız mümkün değil

Türkmenistan ziyareti öncesi açıklamalarda bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan 'Suriye'ye kara harekatı olacak mı?' sorusuna yanıt verdi.

Ayhan Aydın Çubuklu: Aday olabilirim

İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından 15 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan il kongresi için hazırlıklarını sürdüren İYİ Parti’de hareketlilik devam ediyor.

CHP Gençlik Kolları kapı kapı dolaşıyor

CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından başlatılan Güç Sende Senin Elinde sloganıyla ilk defa oy kullanacak seçmenlere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu' nun mektubunu dağıtan gençler son günlerde saha çalışmalarını hızlandırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Başkan Büyükakın: Cumhurbaşkanımızın arkasında sımsıkı durmamız lazım

AK Parti Siyaset Akademisi Kadın programına katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti siyasetinde kadın bir nesne değil, öznedir. AK Parti, kadının bizzat aktör olarak siyasette yer almasını önemseyen bir harekettir dedi.

Hale Canat Kocaeli'de

Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayında açıkladı

Karar TV'nin canlı yayınına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın neden hala aday çıkarmaması ile ilgili soruyu yanıtladı.

Sözleşmeli personel hemen kadroya geçiyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanı Vedat Bilgin, '99 8 Eylül öncesi işe girenleri kapsıyor. Bu dönemde dijital kayıt sistemi yok. Biz bütün bunları organize etmeye çalışıyoruz. Bütün bu çalışmaları tamamladığımız zaman, gerçek boyutları ortaya çıktığı zaman bunu paylaşacağız' dedi.

Çağlayan’a durmak yok

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan, her hafta bir gününün tamamını ilçelerine ayırarak; ilçe teşkilatlarıyla, ilk defa oy kullanacak olan gençlerle, ilçe yönetimleriyle ve geçmişten bugüne ilçede görev almış başkanlarla bir araya geliyor.

Toplam 3750 haber.