Haluk Bozo istifa etti

Kocaelispor'un Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Haluk Bozo istifa etti.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Seval Sezer

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Haluk Bozo sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada istifa ettiğini açıkladı. Bozo yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

''Büyük Kocaelispor ve Hodri Meydan Ailesi
Kurulduğu ilk günden beri pankartından davuluna, tribün liderliğinden, dernek başkanlığına kadar bana verilen bütün görevleri layığıyla yapmaya çalıştım. Gerek sosyal medyadan duyduğum söylemler, gerek sağda solda benim Kocaelispora zarar verdiğimi düşünenlere şunları söylemek isterim ki; Ben bugüne kadar Kocaelispor’un zarar görmesini asla ve asla istemedim. Kocaelispor’un zarar görmesini isteyecekte en son kişilerden biriyimdir. 
Dernek başkanlığı yaptığım süre zarfı boyunca deplasmanlara giderken Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden derneğimize tahsis edilen otobüslerden hiç bir gelir beklemedim, hiç bir taraftarımızdan bugüne kadar ücret talep etmedim. 
Kulübümüzden aldığımız yardımları maçlara giderken ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya, elimizden geldiğince taraftarlarımıza bölüştürmeye, hastanelerde tedavi gören kardeşlerimizin yakınlarına ya da cezaevlerinde yatan kader mahkumu kardeşlerimize paylaştırmaya çalıştım.
Bugüne kadar her zaman elimden geldiğince Kocaelispor’a ve Hodri Meydan’a layığıyla hizmet vermek için burada oldum.
Göreve gelmiş olduğum günden beri, kimseden bir çıkar gözetmeksizin sadece Kocaelisporumuzun geride bırakmış olduğu son 10 yıla tekrar dönmemesi için mücadele ettim. 
İstediğim tek şey; Kocaelisporun zarar görmemesi ve verilen desteklerin kaos ortamından kaynaklanarak geri çekilmemesiydi.
Geldiğimiz noktada Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanlığı ve Tribün Liderliği görevimden ayrılmış bulunmaktayım. 
Görevimden ayrılırken Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından derneğimize tahsis edilen dernek lokalini taraftarımıza kazandırmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Bu süre zarfında kimin bana hakkı geçmişse hakkını helal etsin, benimde kimde hakkım varsa helal olsun. Allah’a emanet olun.''

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Erdem | 17 Ocak 2023 13:01

    Sadece Kocaelispor değil Türk futbolu bu tarz kişilerden kurtulmalı, takima taraftara hiç bir faydası olmayan taraftarlar tarafından kabul görmeyen bir başkan zaten çok dan bırakmalıydı. Eskiden hodri meydanin tribünde bir ağırlığı vardi son yıllarda maclara gittigmde 15.18 yas grubu çocukların ellerinde davul bayrak biseyler yapmaya çalıştığını görüyoruz. Tüm tribünü kucaklayan bir başkan ve rakibi hakemi baskı altına alacak takimi atağa çıkaracak bir taraftar topluluğuna ihtiyacımız var

BUNLARA DA BAKIN