Hürriyet: Dozerin önüne ilk ben geçeceğim!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Cumhuriyet Parkı'nı asla bırakmayacaklarını ifade ederek, 'Dozerleri de getirebilirler, vinçleri de getirebilirler ama burada dozerin önünde en önde ben olacağım. Çıkaracaksa zorla çıkaracak' dedi

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

 Hürriyet, “Derdimiz hizmet etmek, kavgayla hizmetin önüne geçmek değil. Bu konuda da kararlıyız, çünkü haklıyız. Çünkü biliyoruz ki biz gelin bir çay içelim, parkımıza sahip çıkalım dedik. İşte bu cesur İzmitliler bizi yalnız bırakmadı. Sizden güç alıyoruz. İyi ki varsınız. Cesaretiniz için kutluyorum. Yanımızda durduğunuz için kutluyorum. Hep birlikte diyoruz ki Cumhuriyet Parkı İzmit’indir. 

“CUMHURİYET PARKI İZMİTLİNİNDİR”
Cumhuriyet Parkı İzmitlinindir. Cumhuriyet Parkı İzmit Belediyesinindir. Asla ve asla vermeyeceğiz. Bunu da herkes böyle bilsin. Kanunları da kullanabilirler, kurulları da kullanabilirler ama beni buradan zorla çıkarmak zorunda kalacaklar. Dozerleri de getirebilirler, vinçleri de getirebilirler ama burada dozerin önünde en önde ben olacağım. Çıkaracaksa zorla çıkaracak. Milleti karşılarına alabiliyorlarsa buyursunlar gelsinler. Demirden korksaydık, trene binmezdik” dedi.
 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • okur yazar | 15 Ağustos 2022 11:38

    150 metrelik fethiye caddesini 2 yıldır yapamayan beceriksiz izmit belediye başkanı ve avanesi şimdi de parklara salça olmaya başladılar. bırak git gelmiş geçmiş en beceriksiz ve kötü belediye başkanısın.

  • Cumhur | 14 Ağustos 2022 18:23

    İzmit'e bir faydan mi olduki anca şov yapmak tan anlarsın oy verenler bin pişman akp ye genelde de ders vereceğiz diyenlerin sonuda böyle bir yönetim bekliyor

BUNLARA DA BAKIN