İmam Hatip mezunu Gülşen'den tazminat istedi!

Şarkıcı Gülşen'in 'İmam Hatip'te okumuş, sapıklığı oradan geliyor' sözleri nedeniyle İmam hatip lisesi mezunu Furkan Değirmenci, hakaret ettiği iddiasıyla mahkemeye başvurarak tazminat istedi. Mahkeme kararını verdi.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Şarkıcı Gülşen, bir konserinde orkestrasında görev yapan bir arkadaşına "İmam Hatiph'te okumuş sapıklığı oradan geliyor" dedi. Bu sözlerin medyaya yansıması üzerine gözaltına alınıp tutuklandı. Yargılaması halen süren Gülşen'e bir başka dava daha açıldı. İmam hatip lisesi mezunu Furkan Değirmenci, Gülşen’e dava açıp tazminat istedi.

ŞARKICI GÜLŞEN'İ HAKLI BULDU

Akşam gazetesinde yer alan habere göre, davaya cevap veren Gülşen'in avukatları Altın Mimir ve Emek Emre, olayın davacı Furkan Değirmenci ile alakasının olmadığını belirterek davanın reddini istedi.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi, "Olayın davacıyla alakası yok" dedi, Gülşen'i haklı buldu, Furkan Değirmenci'nin davasını reddetti.

SAHNELERE GERİ DÖNMÜŞTÜ

İmam hatip liselilere yönelik sözleri nedeniyle hakkında dava açılan, gözaltına alınan, tutuklanan ve daha sonra ev hapsi kararıyla serbest kalan şarkıcı Gülşen'in son olarak yurt dışına çıkış yasağı kaldırılmıştı.

30 Nisan 2022'de Ataşehir'de konserinde imam hatip liselilere yönelik sözlerinden dolayı 25 Ağustos'ta tutuklanan şarkıcı, aralık ayında sahnelere geri dönmüştü.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN