Kürşat Yılmaz'dan ülkücülere uyarı: Oyunun parçası olmayın!

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Kürşat Yılmaz, 'oyunun parçası olmayın'' diyerek ülkücüleri uyardı.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Uzun yıllar cezaevinde FETÖ kumpası ile tutuklu bulunan ve kısa bir süre öncede tahliye edilen Kürşat Yılmaz, Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in ölümünün ardından başlayan dedikodularla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında  tüm ülkücülere uyarılarda bulunan Yılmaz, ’oyunun parçası olmayın’’ dedi. 

UYANIK OLMAK ZORUNDAYIZ

İşte Kürşat Yılmaz’ın o açıklaması;

"Bir şahlanış olacak. Kolay mı sanırsınız. Tarih küllerinden doğacak. Önümüzü mü açacaklar mı sanırsınız. Kırılacak zincirler, yıkılacak duvarlar. Tarih Türk’ü yazacak. Verilmeden mücadele galip mi gelinecek sanırsınız… İşte batıl ile hakkın mücadelesi bin yıldır vardı, bugün yine karşı karşıyayız. 2023 yeni bir başlangıç yılı olacak. Türkiye’nin yükseliş sürecini engellemek isteyen istihbarat yapıları, tek tek adımlarını atıyor. Bu yüzden yaşanacaklara karşı uyanık olmak, birliktelik içinde vakur hareket etmek zorundayız.

OYUNLARA ALDIRMADAN MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ

Mensubiyet şuuru ile büyüdüğümüz, yetiştiğimiz Ülkü Ocakları, akabinde siyasi hayatımızı sürdürdüğümüz Milliyetçi Hareket Partimiz zan ve hizan altında bırakmaya çalışan sosyal medyada bir güruh söz konusudur. Bizler bu teşkilatın evlatları olarak her zaman ve her daim nefesimizin yettiği son güne kadar liderimizin ve teşkilatlarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz. Fitneye yer vermeden üstümüze kurulan oyunlara aldırmadan mücadelemize devam edeceğiz. Yılmadan, yıkılmadan ve bir milim bükülmeden mücadelemizi sürdüreceğimizi kimse aklından çıkarmasın…

BU SİSLİ HAVADA TEK MESAJIM...

Mersin’de 17 Mart 2022 yılında 19 yaşında şehit edilen Adana Ülkü ocaklarına bağlı Emrullah Kaplan kardeşimiz unutulmamalıdır. Ülkücü katili ülkücü olamaz. Türk Silahlı kuvvetlerinde general bir zamanlar ülkü ocaklarında genel başkan olsalar da bu kurumlara sızmış FETÖ ajanlarıdır ancak. O yüzden yarın ben ne yaptım dememek adına dava arkadaşlarıma mesajım nettir. CİA merkezli oyunların bir parçası olmamak, nereye hizmet ettiğini bilmeyen davranışlardan uzak durmak gerekir. Ve sizlere bu sisli havada tek mesajım; Lider-Teşkilat-Doktrin"
 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Alperen | 04 Ocak 2023 15:58

    Boşversene Sen. Mersin'deki Olayda Öldürülen Çakal KAHPELİK Yapmaya Giderken, Yani Ava Giderken Avlandı. Adama Karısının Yanında Saldırmaya Çalıştı ADAM Da Gereğini Yaptı.

BUNLARA DA BAKIN