Öz Can Pişmaniye'de 100. Yıl böyle kutlanır

Kocaeli'nin pişmaniye markası Öz Can Pişmaniye,  Cumhuriyetin 100' üncü yıl dönümü münasebetiyle 100. yıla özel pişmaniye paketleri hazırladı ve binalarını büyük Türk bayraklarıyla donattı.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

Kocaeli'nin pişmaniye markası Öz Can Pişmaniye,  Cumhuriyetin 100' üncü yıl dönümü münasebetiyle 100. yıla özel pişmaniye paketleri hazırladı ve binalarını büyük Türk bayraklarıyla donattı.

BÜYÜK TAKDİR TOPLADI

Özellikle pişmaniye üretimi yapılan sanayi yolu üzerindeki Öz Can Pişmaniye, şirket binasına asılan dev kutlama mesajı büyük ilgi gördü. 

100. yıla özel pişmaniye paketleri de hazırlayan Öz Can Pişmaniye, müşterilerinden de büyük takdir topladı.

YAŞAR CAN ATATÜRK VURGUSU YAPTI

66 yıllık firma olan Öz Can Pişmaniye'nin sahibi, İzmitli Yaşar Can, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Ruhumuzdaki “ilk” 100. Yıl Cumhuriyet bayramımız coşkusunu işimize de yansıtmaya çalıştık. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır! Biz Öz Can pişmaniye ailesi olarak seni anlayarak, işimizi en iyi yaparak kurduğunuz Cumhuriyete katkı sunmaya her daim devam edeceğiz. YAŞASIN CUMHURİYET.” ifadelerine yer verdi..

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN