Eldoğan: Esnafımız ile birlikte çiftçimizin de yüzü gülecek

İzmit Belediye Başkanlığı için aday adaylığını ilan eden iş insanı Yalçın Eldoğan ziyaretlerine aralıksız devam ediyor

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

31 Mart 2023 yılında yapılacak seçimler için günler öncesinden aday adaylığını ilan eden İş insanı Yalçın Eldoğan dur durak bilmiyor.

Bir yandan mahalleleri gezen diğer yandan oda ve sivil toplum örgütlerini ziyaret eden Eldoğan’ın bu kez adresi Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar odaları birliği,Kocaeli Ziraat Odası ve Diyanet Birlik Sen Kocaeli şubesi oldu.

 

Eldoğan’ın ilk ziyareti Kocaeli esnaf ve sanatkarlar odaları birliği başkanı Kadir Durmuş oldu, Eldoğan burada yaptığı açıklamada” esnaf odalarımızı ziyaret ediyoruz, sorunlarını dinliyoruz, her kesine hitap eden ekibimiz ile İzmit’in ikinci plana atılan esnafını kalkındıracağız, burada en büyük güç kuşkusuz esnaf ve sanatkarlar odaları birliği olacak” dedik

 

Eldoğan’ın bir sonraki adresi Kocaeli Ziraat Odası Başkanı  Yusuf Karaarslan oldu. Eldoğan” İzmit Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri ve  toprağı çok kıymetli, be yazıkki topraktan yeteri kadar faydalanamıyoruz, çiftçimiz 2. Plana atılmış durumda, malum ekonomik şartlar çiftçimizi zorluyor. İzmit’in köylerinde verimli tarım arazileri var inşallah ziraat odamızla birlikte tarım arazilerini daha yoğun bir şekilde aktif hale getireceğiz, çiftçilerimiz ile ortaklaşa yürüteceğimiz çalışmalarla buraları hem yaşanabilir hemde tercih edilir yerler haline getireceğiz. Çiftçinin artık yüzü gülmeli inşallah el birliği ile bunu yapacağız” dedi.

Eldoğan son olarak 1-7 Eki. Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Diyanet Birlik Sen Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal’ı ziyaret etti.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN