Siyaset

Siyaset Haberleri

Başaran'dan yeni bir oluşum!

İş ve siyaset dünyasının renkli simalarından Ömer Faruk Başaran, yeni bir oluşum için kolları sıvadı. Aktif siyasete gireceği için Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) ve Türkiye Patronlar Platformu (TPP)’nun genel başkanlık görevlerini bırakan Başaran, ‘Büyük Türkiye Hareketi-Büyük Türkiye Sivil Halk Platformu’nu kurdu.

Başkanının gidişini lokma ile kutlayacak

İYİ Parti İzmit ilçe eski yöneticisi Nadir Kısa, İyi Parti İzmit ilçe kongresi sonrasında başkanlık görevini devreden Pelin Coştur Filiz'in gidişi şerefine lokma dağıtacak.

Ömer Faruk Başaran parti kuruyor

Gelecek Partisi kurucularından olan Kocaelili iş insanı İÖmer Faruk Başaran, parti kurmak için kolları sıvadı.

İnce’ye memleketinde üzerinde adının yazılı olduğu baklava ikram edildi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye memleketi Yalova'da üzerinde adının yazılı olduğu baklava ikram edildi.

Metin Sulu: Bugüne kadar sessiz kaldım!

'Bugüne kadar basında çıkan tüm  açıklamalara sessiz kaldım' diyen Derince İyi Parti İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Metin Savaş Sulu sessizliğini bozarak, parti hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

DEVA'da iki ilçeye yeni başkan!

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle yeni atanan Başiskele ve Kartepe İlçe Başkanlarına yetki belgeleri İl Başkan Adem Koç tarafından verildi

Mehmet Aras, siyasete veda etti

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras partisinin il binasında basına çok önemli açıklamalarda bulundu. 

Çınar Kart’ı Kocaeli’de Ekrem İmamoğlu tanıttı

İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM AŞ iş birliğiyle hayata geçirilen, çeşitli hizmet alanlarında kullanım imkanı sunan Çınar Kart'ın tanıtımı yapıldı. Çınar Kart, İstanbulkart ile aynı özelliklere sahip olacak ve tüm noktalarda aynı şekilde kullanılabilecek.

Ekrem İmamoğlu İzmit’te

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş arasında geliştirilen Çınar Kart’ın lansman programı için İzmit’te geldi

Ellibeş: “Önce kulağınızı CHP’nin elinden kurtarın”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, terörle mücadelede 20 yıldır kararlı bir mücadele sergileyen AK Parti’ye dil uzatanlara, “Önce kulağınızı HDP ile birlikte sınır ötesi harekata karşı çıkan CHP’nin elinden kurtarın” çağrısı yaptı. Ellibeş, hemen her gün vatandaşla iç içe programlar gerçekleştirdiklerini ve bunu sosyal medyada yayınladıklarını da hatırlatarak, “Ama muhalefet Fox Tv başından kalkamadığı için bu gerçeği görmek istemiyor” dedi. 

Seyit Torun İzmit’e geliyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş arasında geliştirilen Çınar Kart’ın lansman programı için İzmit’e geliyor.

Ekrem İmamoğlu İzmit’e geliyor 

İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş arasında geliştirilen işbirliği ile yeni bir şehir yaşam kartı olacak Çınar Kart’ın lansman programı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla yarın İzmit’te gerçekleştirilecek

Ellibeş: Muhalefetin yaptığı boş salonda kendilerini gaza getirmek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimleri öncesi milli birlik ve beraberlik çağrısının muhalefet kanadında da karşılık bulmasını değerlendiren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Ülkesini seven, milletini düşünen bu çağrıya kayıtsız kalmayıp, AK Parti’ye katılırken, geride dilinden küfür eksik olmayan, şehitlere hakaret edenler kalıyor. Onlar da boş salonlarda birbirlerini gaza getirmekle meşguller” dedi.

Ahmet Cengiz istifa etti!

DP Kartepe İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Cengiz görevinden ve partisinden istifa etti.

Tamyüksel yeniden başkan

Saadet İzmit 5. Olağan Kongresini Gerçekleştirdi

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı 5. Olağan Genel Kurulu'nda görevini vekaleten yürüten Murat Karaturp, seçilmiş başkan oldu.

BBP Lideri Destici Kocaeli'de vatandaşlara seslendi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kocaeli mitinginden vatandaşlara seslenerek, Önümüzdeki günlerde, Cumhur İttifakı'nın anayasa değişikliği teklifi, meclise gelecek. Kim gerçekten inanç hürriyetinden yana, kim kadın haklarından yana, kim başörtüsüne özgürlükten yana, kim yasaktan yana, kim başörtüsü düşmanları ile kol kola göreceğiz. Ana Muhalefet Partisi CHP, PKK'nın partisinin yan kuruluşu haline gelmiş dedi.

AK Parti Kocaeli, Türkiye Yüzyılı’nı konuştu

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı eğitim programlarının Kocaeli etabı tamamlandı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, çok verimli bir toplantı geçirdiklerini belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Toplam 3630 haber.