Erzurumlulardan yeni başkan Ömeroğlu'na ziyaret

Kentimizin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olarak kabul edilen, özellikle sosyal ve yardım faaliyetleri ile öne çıkan Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı yönetiminin yerel seçimlerin ardından kent genelinde başladıkları protokol ziyaretleri sürüyor. Vakıf Başkanı Ahmet Önal ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri programları kapsamında önceki gün de Dilovası Belediyesinin yeni başkanı Ramazan Ömeroğlu'na konuk oldular.

Vakıf Başkanı Önal’a ziyareti sırasında; genel sekreter Murat Şenel, muhasip Erdal Durmuş, Mehmet Bahar, Necmettin Karakaya, mütevelli heyeti üyelerinden İsmail Selçuk, vakıf üyelerinden Dilovası Belediyesi meclis üyesi Yavuz Yılmaz, Körfez Belediyesi meclis üyesi Doğan Önal, Dilovası Erzurum Horasanlılar Derneği Başkanı Nesim Duman eşlik etti.

ÖMEROĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’nun makamında gerçekleşen buluşma sırasında seçimlerin kazanılıp yeni dönemin başlaması dolayısıyla Başkan Ömeroğlu’nu tebrik eden Vakıf Başkanı Ahmet Önal, “Başkanımıza misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılarının devamını dileriz” açıklamasında bulundu. Konukları ile yakından ilgilenen Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu ise Erzurumlulara nezaket ziyaretleri için teşekkür etti.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

Bakmadan Geçme