Faruk Demir yeniden başkan seçildi

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Seçimli genel kurulda mevcut başkan Faruk Demir yeniden başkanlığa seçildi.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Seval Sezer

Antik Kapı Restoran'da gerçekleşen seçimli olağan genel kurulda kooperatif başkanlığına tek aday olarak giren Faruk Demir yeniden başkan seçildi.

YOĞUN KATILIM OLDU

3 bin 928 üyesi bulunan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi'nin Seçimli Genel Kurulu'na üyeler yoğun ilgi gösterirken MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Kadir Durmuş, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Esnaf ve Sanatkar İşleri Müdürü Muhammet Hanefi Akbulut da katılanlar arasında yer aldı.

''KOOPERATİFİN KASASINDA 30 MİLYON LİRA BİRİKTİRDİK''

Genel kurulda konuşan Faruk Demir, göreve geldikleri günden beri kooperatif kasasında 30 milyon TL para biriktirdiklerini ve bunu üyelerle birlikte yaptıklarını belirtirken 5.dönemi için kendisine destek verenlere teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı: "4 yıllık bu göreve beni bir kez daha seçtiğiniz için teşekkür ederim. Üyelerimiz bana ne zaman 'Sen bırak' derse ben de o zaman görevi bırakacağım. Siz istediğiniz sürece ben bu görevde olacağım, üyelerimiz olmadan ben de bi ir hiçim. Herkese çok ama çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum."

YÖNETİM KURULU
Faruk Demir, İbrahim Ateş, Salih Kuş, Cemal Yıldız, Muhammet Akbaş

DENETİM KURULU
Ali Sarı, Ramazan Kumsar

BÖLGE BİRLİĞİ TEMSİLCİLERİ
Faruk Demir, İbrahim Ateş, Salih Kuş, Cemal Yıldız, Muhammet Akbaş

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN