Siyaset

Siyaset Haberleri

Ellibeş: Muhalefetin yaptığı boş salonda kendilerini gaza getirmek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimleri öncesi milli birlik ve beraberlik çağrısının muhalefet kanadında da karşılık bulmasını değerlendiren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Ülkesini seven, milletini düşünen bu çağrıya kayıtsız kalmayıp, AK Parti’ye katılırken, geride dilinden küfür eksik olmayan, şehitlere hakaret edenler kalıyor. Onlar da boş salonlarda birbirlerini gaza getirmekle meşguller” dedi.

Ahmet Cengiz istifa etti!

DP Kartepe İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Cengiz görevinden ve partisinden istifa etti.

Tamyüksel yeniden başkan

Saadet İzmit 5. Olağan Kongresini Gerçekleştirdi

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı 5. Olağan Genel Kurulu'nda görevini vekaleten yürüten Murat Karaturp, seçilmiş başkan oldu.

BBP Lideri Destici Kocaeli'de vatandaşlara seslendi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kocaeli mitinginden vatandaşlara seslenerek, Önümüzdeki günlerde, Cumhur İttifakı'nın anayasa değişikliği teklifi, meclise gelecek. Kim gerçekten inanç hürriyetinden yana, kim kadın haklarından yana, kim başörtüsüne özgürlükten yana, kim yasaktan yana, kim başörtüsü düşmanları ile kol kola göreceğiz. Ana Muhalefet Partisi CHP, PKK'nın partisinin yan kuruluşu haline gelmiş dedi.

AK Parti Kocaeli, Türkiye Yüzyılı’nı konuştu

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı eğitim programlarının Kocaeli etabı tamamlandı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, çok verimli bir toplantı geçirdiklerini belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

İYİ Parti İzmit'te Babacan başkan

İYİ Parti İzmit İlçe Kongresi’nde sandıkların sayılmasının ardından yeni ilçe başkanı Ayşegül Babacan oldu.

Büyükakın: Hesabımız yok, davamız var!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Adım adım hedefe ilerliyoruz. Şunu söylemek gerekiyor. Hesabımız yok, davamız var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile dünyaya meydan okuyoruz dedi.

Fatma Başkan'ın sesi Berlin'den çıktı

Yerel basının son beş gündür kendisinden haber alamayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Almanya'nın başkenti Berlin'de katıldığı programa dair sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Eğitim programlarında 3. dönem

AK Parti Kocaeli, cumartesi günü teşkilat içi eğitim programı kapsamında kampa girecek. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 4 ayrı dersten oluşan ve bir gün sürecek eğitim programının ana temasının “Türkiye Yüzyılı” olduğunu açıkladı.

İşte elektrikli araçlar için kurulacak istasyon sayısı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'Elektrikli araçların kullanımını yaygınlaştıracak şarj istasyonlarının kurulumu noktasında geçen sene sözünü verdiğimiz adımları attık. Uygulamaya aldığımız Elektrikli Araçlar Hızlı Şarj İstasyonu Destek Programı'yla Nisan ayına kadar 81 ilimizde 1571 şarj istasyonu kurulacak' dedi.

Mehmet Ellibeş:: Devlet, milletinin yanında

Düzce depremi sonrasında devletin bütün yetkililerinin bölgeye anında müdahale ettiğini söyleyen AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Depremin en ağır etkilerini yaşamış bir şehrin evlatları olarak bugün yaşanan sıkıntıları ve yapılan her yardımın değerini en iyi biz biliyoruz. Devlet, milletinin yanında dedi.

Mustafa Destici, Kocaeli’ye geliyor!

Büyük Birlik Partisi, Kocaeli'de 27 Kasım'da yapacağı mitinge BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de katılacağını duyurdu. Mitingin ertesi gününde ise Umuttepe'de Türkiye'nin en büyük aşevinin açılacağı belirtildi.

Güney: Gözlerimize inanamadık, yazıklar olsun!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Fethiye Caddesi girişlerinin kapatılması sonrası açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı adaylığını açıkladı!

Vatan Partisi lideri Doğu perinçek, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

İYİ Parti’de adaylarla ilgili yeni gelişme!

İYİ Parti’de 4 Aralık’ta gerçekleşecek Körfez İlçe Kongresi öncesi sular durulmuyor. İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Mehmet Candemir’in yarıştan çekileceği, Ayşegül Dinç’in de adaylıktan vazgeçmesi için baskı oluşturduğu iddia ediliyor

Büyük mitinge hazırlıklar devam ediyor

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Kaan Şengil, eski Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu Kocaeli'de gerçekleştirecekleri mitinge ve Alperen Ocakları Aş Evi ve Kültür Merkezi'nin açılışına davet etti.

Toplam 3750 haber.