İlgi alanlarına yönelik hediye kutusu nasıl tasarlanır?

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Hediye kutusu tasarlamak oldukça vakit ister. Bu sebeple hemen hemen herkes kendi tasarlayacağı bir kutudan ziyade hazır hediye kutularına yönelir. Hazır hediye kutuları da sevdiklerinize tarifsiz mutluluklar yaşatır. Fakat kendi seçimlerinizle tasarlayacağınız kişiye özel bir kutu, çok daha başkadır.  

Peki sizce ilgi alanlarına yönelik hediye kutusu nasıl tasarlanır? Bu süreci gözünüzde büyütmenize hiç gerek yok. Çünkü Muhiku, sunduğu benzersiz fırsatlarla size kısa sürede hediye kutusu tasarlama imkanı sunar. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun kendi kutunu yap kategorisini duymuşsunuzdur. Bu kategoride sayısız hediye ve farklı birçok kutu seçeneği var.

Öncelikle sizin yapmanız gereken şey hediyenizin hangi amaca yönelik olduğunu belirlemek. Bu hediye kutusunu sevdiklerinizin doğum günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü için mi yoksa tamamen içinizden geldiği için mi tasarlayacağınızı netleştirdikten sonra işiniz çok daha kolay. 

Kutunuzu tasarlamaya elbette ki kutu seçimi aşamasından başlamalısınız. Muhiku’nun sunduğu çeşitli kutu alternatifleri içerisinden zevklerinize ve bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Sonrasında ise kutu içeriğini belirlemek var. Eğer bu kutu, özel bir gün için hazırlanacaksa kutuyu o günün anlam ve önemini yansıtan hediyelerle doldurabilirsiniz. 

Tabii hediyeleri seçerken sevdiklerinizin zevklerini ön planda tutmanız da son derece önemli. Kutu içerisine dilerseniz iki, dilerseniz de on farklı hediye ekleyebilirsiniz. Karar tamamen size ait. Hediyeleri de seçtiyseniz kutunuzun siparişinizi verebilirsiniz. İşte Muhiku’yla ilgi alanlarına yönelik hediye kutusu tasarlamak bu kadar zahmetsiz. Eğer özel bir gün kapıdaysa ve siz kendi seçimlerinizle bütçenizi aşmayacak hediye kutuları tasarlamak istiyorsanız Muhiku’nun avantajlarla dolu hediye dünyasını keşfedebilirsiniz. 

YENİ YIL HEDİYESİ SEÇENEKLERİYLE YILBAŞI GECENİZİ RENKLENDİRİN!
Yeni yıl hediyesi; gelecek yılın mutlu geçeceğine olan inancınızı arttırırken aynı zamanda da yanınızda sevdikleriniz olduğu sürece her yılın sizin yılınız olacağı hissine kapılmanızı sağlar. Bu nedenle alacağınız yeni yıl hediyeleri sevdiklerinize mutlu ve umut dolu bir başlangıç dilemek için son derece önemlidir.

Sevdiklerinizin yeni yılda mutlu bir başlangıç yapmasına vesile olmak istiyorsanız siz de bu yıl onlar için en güzel yılbaşı hediyelerini alabilirsiniz. Yeni yıl denince aklınıza klasik hediyeler geliyor olabilir. Fakat bizce bu seçenekleri bir kenara bırakma zamanı geldi de geçiyor bile. Gelin bu yılbaşında bir değişiklik yapın ve daha yenilikçi seçeneklere yönelin. 

Alacağınız yılbaşı hediyeleriyle 31 Aralık gecesinde sevdiklerinize tarifsiz mutluluklar ve büyük sevinçler yaşatabileceğinizden şüpheniz olmasın. 

Yenilikçi hediyenin adresi Muhiku’nun yeni yıl hediyesi koleksiyonunda harika ürünler var. Üstelik bu ürünler, son derece işlevsel. Yeni bir yıla adım atacak olmanın sevincini herkes yaşar. Size de bu sevinci Muhiku’nun yılbaşı hediyesi seçenekleriyle ikiye katlayabilirsiniz. 

Muhiku’nun sevdiklerinize umut ve mutluluk verecek yeni yıl hediyesi seçenekleri içerisinde;

●    Yılbaşı konseptli hediye kutuları,
●    Renkli çoraplar,
●    Yılbaşı temalı kupa,
●    Yeni yıl ruhunu yansıtan ürünler,
●    Özel tasarım defterler,
●    Dekoratif çam ağaçları,
●    Lezzetli dünya çayları ve kahveleri gibi farklı birçok seçenek yer alır. 

Sevdiklerinize bu özel hediyelerden satın alarak onların yeni yılı en güzel şekilde karşılamalarını sağlayabilirsiniz. Her senenin bir öncekinden güzel olması temennisiyle dört gözle beklediğiniz yılbaşı gecesi, sevdiklerinize verdiğiniz değeri bir hediyeyle hissettirebileceğiniz özel bir gecedir. 

Bu sebeple alacağınız hediyelerin de özel ve anlamlı olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Şimdi siz de Muhiku’yu ziyaret edebilir ve  gönlünüzden geçen bir hediyeyi oldukça zahmetsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

EN GÜZEL ANILARINIZI MUHİKU’YLA CANLANDIRIN!
Zaman zaman yaşadığınız güzel günleri tekrar yaşamak istiyor olabilirsiniz. Peki sizce bu mümkün mü? Elbette ki değil. Geçmişe gitmek veya yaşadığınız özel anları tekrar yaşamak günümüz şartlarında imkansız. Fakat özlemle andığınız ve hatırladıkça sizi gülümseten anılarınızı canlı tutabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki Muhiku ürünleri arasında yer alan fotoğraflı hediyelerle.

Fotoğraflar, geçmişe açılan en güzel ve en anlamlı kapılardan biridir. Ayrıca fotoğrafların anıları canlandırmak gibi olağanüstü bir gücü olduğu da bir gerçek. Mesela seneler önce çekilmiş bir fotoğrafı gördüğünüzde o gün yaşadığınız her duygu zihninizde canlanır. İşte bu yüzden fotoğraflar, son derece özeldir. 

Tabii fotoğraflar yalnızca anılarınızı canlandıran bir seçenek değildir. Aynı zamanda sevdiklerinize sunacağınız oldukça hoş bir hediye alternatifidir. Muhiku’nun fotoğraf baskı hizmeti sayesinde en güzel fotoğraflarınızı sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Arkadaşınızı özlediğinizde, sevgilinize hediye almak istediğinizde veya annenizin bir hediyeyle yüzünü güldürmek istediğinizde çekilmiş olduğunuz özel bir fotoğraf ile ona unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz. 

Ayrıca fiyat konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Muhiku’nun fotoğraf baskı hizmeti bütçe dostu. Siz de biliyorsunuz ki, günümüzde hediye kavramının geçtiği her yerde fiyatlar son derece uçuk. Fakat Muhiku ile uçuk fiyatlar ödeme dönemi artık son buluyor. Çünkü Muhiku, siz sevdiklerinizi en güzel fotoğraflarınızla mutlu edin diye hediyeleri oldukça uygun bir fiyat aralığı ile satışa sunuyor. Kısacası sevdiklerinizle yaşadığınız en güzel günleri ölümsüz kılmak için Muhiku size yeter.
 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN