İYİ Parti Adayı Kamil Şirin'den Fatma Başkan'a sert tepki!

İYİ Parti İzmit Belediye Başkan Adayı M.Kamil Şirin, İYİ Parti İl Başkan Vekili Kaan Dilmen'in seçimin son günlerinde algı çalışması yaptığını belirterek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile beraber çektirdiği fotoğrafa sert tepki gösterdi. M.Kamil Şirin, ''Benim partimin temsil makamlarında oturup bir diğer parti adayını destekleyici mahiyette konuşmalar yapan, paylaşım yapan kişilerin İyi Parti teşkilatlarında görevalıp aylardır emek veren, ter akıtan arkadaşlarımızın ve partimize gönül vermiş yüzbinlerin gözünde değeri zaten olamaz'' dedi.

İYİ Parti İzmit Belediye Başkan Adayı M.Kamil Şirin, İYİ Parti İl Başkan Vekili Kaan Dilmen'in seçimin son günlerinde algı çalışması yaptığını belirterek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile beraber çektirdiği fotoğrafa sert tepki gösterdi. M.Kamil Şirin, ''Benim partimin temsil makamlarında oturup bir diğer parti adayını destekleyici mahiyette konuşmalar yapan, paylaşım yapan kişilerin İyi Parti teşkilatlarında görev alıp aylardır emek veren, ter akıtan arkadaşlarımızın ve partimize gönül vermiş yüzbinlerin gözünde değeri zaten olamaz'' dedi.

İYİ Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Şirin, açıklamasının devamında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e seslenerek ''Milliyetçiliği ticarete döken  kişilerle ve halen PKK ya sempatizan toplama faaliyetini devam ettiren DEM lilerle, sen gerçek CHP’lilerin de teveccühünü kazanamazsın'' ifadelerine yer verdi..

İYİ Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Şirin, açıklamasnda şu ifadeleri kullandı:

''Ortaya çıkan  görüntüler sebebi ile bir açıklama yapma gereği hasıl olmuştur.
Değerli İzmitliler bugün çalıştırılan düzenek  aslında malumun ilanından başka bir şey değil.  
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki basına bir başkan adayı ile tatlı tatlı pozlar veren  bu arkadaşlarımızı  ben 2 ay boyunca hiçbir şekilde yanımızda görmedim. 
Aksine içlerinden biri partimiz teşkilatlarında görev alan  genç kardeşlerimizi  sürekli olarak olumsuz bir biçimde etkilemeye çalıştı. 

10 gün kadar önce değer verdiğim bir  CHP üyesi ile karşılaştığımızda neden fotoğraf çektirmiyoruz diye sorduğunda ben “nezaket gereği, yanlış anlaşılmaya vesile olmayalım” dediğimde bu arkadaşım bana “çok iyiniyetlisin ve seçim arifesinde ciddi bir provakasyonla karşılaşacaksınız bil o zaman “ diyerek beni uyarmıştı. 

Şunu açıkça ifade etmek isterim herkes kendine yakışanı yapar. 
İnsanı diğerlerinden ayıran zor zamanlarda takınacağı tavır değil midir? 

Benim partimin temsil makamlarında  oturup bir diğer parti adayını destekleyici mahiyette konuşmalar yapan,  paylaşım yapan  kişilerin İyi Parti teşkilatlarında görev alıp aylardır emek veren, ter akıtan arkadaşlarımızın ve   partimize gönül vermiş yüzbinlerin  gözünde değeri zaten olamaz. 

Biz hiç kimseye değil vatandaşımıza emanetiz ve birilerine  değil Türk milletine hizmet için yola çıktık. 
Bizim gerçek servetimiz imkansızlıklarına rağmen zengin bir gönülle bizleri ağırlayan vatandaşlarımızı tanımak, onlarla bir olmaktır. 

Ben bu  hanım arkadaşımıza da sesleniyorum. 
“Bu saatten sonra bil ki senin kazanman  sadece senin ve yanındaki  iş ortaklarının kazanması” anlamı taşıyor. 
Bu seçimi  vatan millet meselesine dönüştürme. 
Tabiiki herkesten olduğu gibi İyi partililerden de oy isteyeceksin bunu doğal karşılıyorum ama sanki İyi Parti kurumsal olarak sana destek veriyormuş havası yaratacak fotoğraflar paylaşarak  bir yere varamazsın. 

Zira sana sözde değer verenler hem İzmitte hem de partimizde artık karşılıklarının kalmadığını bilen kişilerden başkası değiller.
Değerli kardeşim şunu da unutma bugün yakasındaki  rozeti unutup bizi yarı yolda bırakan  yarın senide ilk dönemeçte bırakacaktır ve bu ahlaka sahip kişiler  sana değer katmaz, zarar verir.  
Ama sen yine de bu arkadaşları al partinin önemli makamlarına getir. Takdir senin.
Yaptığınız bu amatör  operasyon bize değil size  zarar verdi bunu bil.
Zaman azaldı, yanlış hesaplar yapma. 
Bizim çizgimizi aşındırma.

Siz  kent ittifakları yaptığınız Demlilerden oy isteyiverin. 
Ama şunu da unutmayın milliyetçiliği ticarete döken  kişilerle ve halen PKK ya sempatizan toplama faaliyetini devam ettiren DEM lilerle,  sen gerçek CHP’lilerinde teveccühünü kazanamazsın. 

Atatürkün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini  40 yıldır parçalamaya çalışan ve Türk,  Kürt  binlerce gencimizin kanını akıtan bu hainlerin gölgesinde siyaset yapanların desteği ile gerçek CHP’lilerin güvenini ve oyunu kazanamazsın.
Ve bu şekilde kazanma zaten''

Kocaeli Zirve Haber Merkezi
Yorumlar 1
İzmit 28 Mart 2024 10:22

Başkan güzel söylüyorsun da bir de muhalefet adayı olduğunuzu hatırlayıp akepeyi eleştiren bir açıklamalar duysaydık.

Bakmadan Geçme