İYİ Parti İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Eldoğan, mahallelerde halkla buluştu

İYİ Parti'nin İzmit Belediye Başkan aday adayı Yalçın Eldoğan, seçim öncesi kapsamlı bir saha çalışması başlattı. Eldoğan, şehrin 10 farklı mahallesindeki muhtarlarla birebir görüşmeler gerçekleştirerek, yerel sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlarını paylaştı

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

Eldoğan'ın ziyaret ettiği muhtarlar arasında Durhasan Mahalle Muhtarı Ünal Turan, Eseler Mahalle Muhtarı Tuncay Bostan, Orhaniye Mahalle Muhtarı Recep Özcan, Gülbahçe Kadriye Mahalle Muhtarı Ahmet Arslan, Mecidiye Mahalle Muhtarı Fahrettin Korkutan, Sultaniye Mahalle Muhtarı Fikri Yıldız, Akmeşe Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Rahmi Varol, Süleymaniye Mahalle Muhtarı Mustafa Balkan, Hasancıklar Mahalle Muhtarı Hayati Yavuz, Gedikli Mahalle Muhtarı Ercüment Esen, Sekbanlı Mahalle Muhtarı Hakkı Öztaş'ı bizzat mahalledebulunan muhtarlıklarda ziyaret etti.

Muhtarlarla yapılan görüşmeler sırasında Eldoğan, sadece sorunları değil, aynı zamanda çözüm önerilerini de masaya yatırdı. Eldoğan, "Her mahallemizin kendine özgü ihtiyaçları var. Bu ziyaretlerle sadece sorunları değil, çözüm önerilerini de dinliyoruz. İZMİT için ortak akıl ve işbirliğiyle güçlü bir gelecek inşa etmek istiyoruz. Bu noktada halkımızın görüşleri bizim için son derece kıymetli" şeklinde konuştu.

Mahallelerdeki muhtar ziyaretlerinin yanı sıra Eldoğan, doğrudan mahalle sakinleriyle de iletişim kurarak onların ihtiyaçlarını dinledi. Eldoğan'ın yapıcı ve çözüm odaklı yaklaşımı, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Halk, Eldoğan'ın belediye başkan adayı olarak seçilmesi durumunda mahalleleri için somut ve yapıcı adımlar atacağına olan güvenini ifade etti.

Eldoğan'ın mahalle ziyaretleri, yerel seçim atmosferine olumlu bir enerji katarken, halkla buluşma ve gerçek ihtiyaçları anlama konusundaki çabaları, İYİ Parti'nin İzmit Belediye Başkan aday adayının seçmen nezdindeki güçlenen profilini vurguluyor. Eldoğan'ın yönetimdeki yapıcı vizyonu, İZMİT'in daha yaşanabilir bir kent olması için önemli bir perspektif sunuyor.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Mustang | 19 Kasım 2023 18:27

  Yalçın eldoğan İzmir'i çağ atlatacak. Projeleri o kadar güzel ki inşaallah başarılı olur. Yolu açık olsun inşaallah

 • MUSTAFA TURAN | 19 Kasım 2023 18:20

  İşini iyi yapacak olan bir başkan halkının ne sorunu olduğu nu bilmeli ve onlara çözüm üretmek için çalışmalı. Yolun açik olsun inşaallah YALÇIN ELDOĞAN

 • Hakan Saral | 19 Kasım 2023 18:04

  İzmit için ortak akıl ve işbirliği üretmek adına muhtarlarla yapılan görüşmeleri takdirle karşılıyorum.Yalçın Eldoğan’a çalışmalarında başarılar diliyorum.Rabbim yardımcısı olsun inşallah.

 • Ali Rıza Çalap | 19 Kasım 2023 16:43

  Güzel çalışmalara imza atıyor Yalçın Eldoğan. Başarılar

BUNLARA DA BAKIN