Karakoyun ile yola devam

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği'nin Olağan Genel Kurulunda Nebi Karakoyun göreve devam etti.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

 

Yıllardır gerçekleştirdiği çalışmalarla şehirde büyük ses getiren,  Kocaeli’deki uluslararası öğrencilerin en büyük destekçi kuruluşlarından Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği olağan genel kurulu gerçekleştirdi.

Kocaeli Sivil Toplum Merkezi'nde gerçekleşen olağan genel kurula UDEF Genel Başkanı Abdullah Muhammed İslam, Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı

Nebi Karakoyun dünyanın dört bir yanından Kocaeli'ye okumaya gelen öğrenciler ve üyeler katılım gösterdi.

 

GÖNÜL COĞRAFYAMIZ ÇOK BÜYÜK

Olağan genel kurulda konuşan Başkan Karakoyun, "Bugün Balkanlardan Kafkaslardan, Ortadoğu'dan Güney Amerika'dan farklı coğrafyalardan hatta Afrika’dan çok kıymetli misafirlerimizi, dostlarımızı görüyorum. Burası çok büyük bir gönül coğrafyası. Siz de bu gönül coğrafyasının birer elçilerisiniz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehirlerimize, ülkelerimize ve bölgemize verdiğimiz katkılarla kültür ve medeniyet coğrafyamızı daha ileri seviyelere taşımaya devam edeceğiz" dedi.

 

İSLAM'DAN KARAKOYUN'A TEŞEKKÜR

Olağan Genel Kurul'da söz alan

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Genel Başkanı Abdullah Muhammed İslam ise "Uluslararası öğrenci dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sayın Abdullah Muhammed İslam konuşmasında 62 dernek ve 19 temsilcilikle UDEF olarak uluslararası öğrencilerimizin yanında olmaya onlarla birlikte üretmeye ve Gönül coğrafyamızı geliştirerek genişletmeye gayret ediyoruz. Bu manada Kocaeli'de de güzel işler yapan Kocaeli uluslararası öğrenci derneğimizi bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve bundan sonra yapacağı güzel çalışmalar için tebrik ediyorum. UDEF olarak her zaman derneklerimizin ve uluslararası öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kocaeli uluslararası öğrenci Derneğimizin yeni yönetiminin hayırlı olmasını ve güzel işlere imza atmasını yürekten temenni ediyor her birine ayrı ayrı tebrik ediyorum dedi.

 

 

NEBİ KARAKOYUN’UN YÖNETİMİ

Başkan

Nebi Karakoyun

Başkan yardımcısı Oğuzhan Türkmen

Başkan yardımcısı

Kerim Öz

 

Zekeriya Doğan

Burak hatipoğlu

Ercan tezcan

Onur Karagöz 

Beytullah Demirağ

Halil İbrahim Tonka

Bahadır Tonka

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN