Kartepeliler kent meydanında bayramlaştı

Kartepe'de geleneksel ilçe bayramlaşması Ramazan Bayramının ilk gününde kent meydanında gerçekleşirken, Gazze halkının uğradığı zulümde unutulmadı.

Kartepe’de geleneksel ilçe bayramlaşması Ramazan Bayramının ilk gününde kent meydanında gerçekleşirken, Gazze halkının uğradığı zulümde unutulmadı.

"Buruk sevinç yaşıyoruz"

Kartepe’de düzenlenen Geleneksel Kent Bayramlaşması geniş katılımla gerçekleştirildi. İlçe bayramlaşmasına Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk, belediye başkanı, belediye başkan yardımcıları, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kent Bayramlaşmasında konuşan  Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk ise “Maalesef mazlumlar, zalimlerin zulmü altında ezilmektedirler. Buruk sevinç yaşıyoruz. Tüm dünyada dindaşlarımızın, soydaşlarımızın da bayramını kutluyorum. Edilen tüm dualarımızın hürmetine zulümlerin kalkmasını, zalimlerin de kahredilmesini diliyorum. Allah mutluluğumuzu daim eylesin. Bayramlar birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesidir. İnşallah her zaman bir arada olduk, olmaya devam edeceğiz. Bayramımız mübarek olsun” açıklamasında bulundu.

Kartepeliler kent meydanında bayramlaştı
Kartepeliler kent meydanında bayramlaştı
İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme