Mamikler'in yeni gözdesi: Zümrüd-ü Anka

İnşaat sektöründe Kocaeli'nin güvenilir ve tanınan firmalarından biri olan Mamikler İnşaat, 'Zümrüd-ü Anka' projelerini tanıttı

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Kocaeli ve ülke genelindeki yatırımlarına devam eden Mamikler İnşaat, en şık projelerinden biri olan Zümrüd-ü Anka Mamikler'i basına tanıttı. Bitme aşamasına gelen proje hakkında Mamikler İnşaat’ın kurucuları Haluk Mamik ve Faruk Mamik basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı programında konuşan Mamikler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik yaptığı konuşmada, “Uzun yıllardır Kuyumculuk Ve İnşaat sektörlerinde değer katmaya, istihdam oluşturmaya ve ülkemizin ekonomik çarkının dönmesine katkı sağlamakta olan bir firmayız. Son yıllarda; 2018 krizi, pandemi gibi global krizleri de yaşamış ve atlatmış bulunuyoruz, bu tarz krizler hali ile enflasyonist bir ortam oluşturmuş olup, iş insanlarını ve ülkemizi tüm dünyayı etkilediği gibi etkilemiştir.

SÜREKLİLİK DEVAM
Bu durumlara rağmen Mamikler İnşaat olarak enflasyon öncesi sattığımız gayrimenkullerin projeler bitmeden 4 katına kadar prim yaptığı halde müşterilerimizden herhangi bir fiyat farkı talep etmedik kendilerinin kazanç sağlamasına vesile olup belirlediğimiz tarihlerde projelerimizi teslim etmek için mücadelemizi vermeye devam ediyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, firmamızın marka gücünü, dürüstlüğünü ortaya koyarak tüm müşterilerimiz ile kazanç ve konfor odaklı anlayışımızı sürdürerek yeni projeler ile sürekliliğimizi devam ettiriyoruz.

ÜLKE EKONOMİSİNE DEĞER
Kocaeli basını olarak sizleri de bugün davet etme nedenlerimizden biri yeni projelerimizi tanıtmak ve sizlere verdiğimiz değeri göstermektir. Ülkemiz ve kentimizin farklı bölgelerinde 2023 yılı içerisinde yaklaşık 210.000 m2 inşaat alanı inşaa etmeyi planladık, hedeflerimizi, projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dürüstlük ve kalite en önemli ilkelerimizdir. Yatırımlarımız ile ülke ekonomisine değer katmaya yabancı yatırım ağımızı da geliştirip, istihdama destek olup, döviz girişi sağlamaya devam edeceğiz.

ÇOK SAYIDA PROJE
Mamikler İnşaat olarak teslimine çok kısa süre kalan Zümrüd-ü Anka 1 ve Zümrüd-ü Anka 2 bunun yanı sıra teslim ettiğimiz, Orka Life 2’nin hemen karşısında Orka Boutique projemiz, ardından Mamik Reform projemiz , Orka Heaven , Mamik Revna , İkon Bulvar projemiz ve Zümrüd-ü Anka 3, Gölcük İkon Bulvar 2, Kabaoğlu’dan satın aldığımız Residence proje alanımız ve Muğla/Bodrumda Mamikler Bodrum Yalıkavak villa projemiz ile 9 adet projemizin çoğunun hazırlıklarını bitirmiş olup bir kaç projemizin hazırlıkları uzman kadromuz ile üzerlerinde titizlikle çalışmalar yaparak devam etmektedir” ifadelerine yer verdi. 

 

 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN