Mutlu'dan belediye işçisine zam müjdesi

SP Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, Başiskele Belediyesi işçilerine seslendi. Mutlu, 'Bırakın işçinin ekmeğiyle oynamayı, göreve gelir gelmez maaşlara yüzde 25 zam yapacağız' dedi

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, önceki gün sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Başiskele Belediye işçilerine seslendi. Mutlu işçilere yönelik yaptığı konuşmada, "Sevgili işçi kardeşlerim, sizlere seslenmek istiyorum. 20 yılı aşkın işçimizin emeğini hakkını savunmuş bir avukat olarak size sesleniyorum. Ekmek davası bizim için kutsaldır. Hiç kimsenin ekmeği ile oynamayacağız." şeklinde konuştu.

"ENFLASYONA EZDİRMEYECEĞİZ"

Sözlerinde devam eden Mutlu, "Sizleri enflasyona da ezdirmeyeceğiz. Gelir gelmez maaşlarınıza yüzde 25 zam sözünü buradan veriyorum. Sosyal haklarınızı da inşallah zenginleştireceğiz, arttıracağız. Tamamlayıcı sağlık sigortanız olacak, bundan sonra hastanelerde fark ödemek zorunda kalmayacaksınız. Hep birlikte omuz omuza Başiskelemizi daha güzel günlere taşıyacağız." diye ifade etti.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN