Teoman basın mensuplarını konserinden kovdu

İzmit Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Kocaeli'de konser veren ünlü sanatçı Teoman, görevli basın mensuplarını alandan kovdu.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

İzmit Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Kocaeli’de konser veren ünlü sanatçı Teoman, görevli basın mensuplarını alandan kovdu.Basın mensupları tepki gösterse de konseri dışardan takip etmek durumunda kaldı. Sahneye de geç çıkan Teoman, vatandaşlar tarafından tepki olarak ıslıklandı.

İzmit Belediyesi'nin, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmit'teki konseri için belediyeden çuvalla para alan Teoman İzmit Kent Meydanı’nda kurulan sahneye geç çıkınca, vatandaşlardan büyük tepki alarak ıslıklandı. Konseri takip eden basın mensuplarının kortej alanında olmasını istemeyen Teoman, bu durumu menajerlerine iletti. Teoman tarafından alandan kovulan basın mensupları, konseri dışarıdan takip etmek durumunda kaldı. Daha önce de basın mensuplarıyla sorunlar yaşadığı bilinen Teoman, Kocaeli’deki hareketiyle de tepki topladı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN