TOKİ İzmit Konutları için ihale tarihi belli oldu!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İzmit Sekbanlı Sepetçi Mahallesi'nde inşa edilecek olan TOKİ Konutları için ihale 17 Mart'ta yapılacak.

TOKİ tarafından Kocaeli’de yapılacak olan sosyal konutlar ile ilgili ihale tarihleri belli oldu. Kocaeli’de 5 projede toplam 3 bin 794 konut ile ilgili ihaleler Şubat ve Mart aylarında yapılacak.

TOKİ tarafında verilen ihale ilanına göre, İzmit Sekbanlı-Sepetçi Mahalleleri 3. Bölge 2. Etap 711 adet konut (+6kd) ve 12 adet dükkan inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi için ise 28 Şubat tarihi belirlendi.

İzmit Sekbanlı-Sepetçi Mahalleleri 3. Bölge 1. Etap 989 adet konut (+9kd) 8 adet dükkan ve 1'er adet cami ve ilköğretim okulu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi için ihale 17 Mart tarihinde yapılacak.

Daha önce iptal edilen Körfez Yarımca Mahallesi İlimtepe Mevkii 2 Etap 1010 adet konut, 24 adet dükkan ve 1 adet cami inşaatları ihalesinin tarihi ise 22 Mart olarak belirlendi.

 Körfez İlimtepe Mahallesi 3. Etap 520 adet konut projesi ihalesi ise 28 Mart tarihinde yapılacak.

 Körfez İlimtepe Mahallesi 4. Etap 564 adet konut ve 16 adet dükkan inşaatları ile ilgili ihale de 30 Mart tarihinde yapılacak. Tüm ihaleler TOKİ Genel Merkezi’nde düzenlenecek.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

Bakmadan Geçme