• Haberler
  • Spor
  • Türkiye - Letonya maçının oynanacağı stat belli oldu

Türkiye - Letonya maçının oynanacağı stat belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Futbol Takımı'nın Letonya ile oynayacağı 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme mücadelesinin Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'na alındığını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Futbol Takımı’nın Letonya ile oynayacağı 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme mücadelesinin Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’na alındığını açıkladı.

TFF, Türkiye - Letonya maçı ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Federasyondan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

MAÇ 15 EKİM PAZAR GÜNÜ SAAT 21.45'TE 

"A Milli Takımımızın 2024 Avrupa Şampiyonası elemeleri D Grubu’nda 15 Ekim 2023 Pazar günü Letonya ile karşılaşacağı maç Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’na alınmıştır. Saat 21.45’te başlayacak maçın öncelikli bilet satışları Millî Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için 9 Ekim 2023 Pazartesi günü yapılacaktır. Bir gün sürecek öncelikli bilet satışlarından sadece son 1 yıl içerisinde Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyesi olmuş kişiler yararlanabilecektir. Letonya maçının genel bilet satışları ise 10 Ekim Salı günü başlayacaktır."

YENİ KOCAELİ STADI'NA A MİLLİ MAÇ VERİLMEDİ

Şu ana kadar yeni yapılan statların hepsinde A Milli maç oynatan TFF, Kocaeli Yeni Stadı'nda maç oynanmasına izin vermedi.

Stat yolunun olmayışını gerekçe gösteren TFF'nin yapımı devam eden stat yolu bittikten sonra Kocaeli'nde oynanması için A Milli maç vereceği öğrenildi.

Bakmadan Geçme