Ünlü sanatçıyı taciz eden kişi Kocaeli'den çıktı!

Şarkıcı Hakan Peker, sosyal medyadan kendisine aşk mesajları atan, karşılık alamadığında hakaret içerikli yorumlar yapan, Kocaeli'de ikamet eden takipçisinden şikayetçi oldu.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Hakan Peker saplantılı hayranı, Kocaeli'de yaşayan 34 yaşındaki Tuğba B. hakkında "kişilerin huzur ve sükununu bozma", "hakaret" ve "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlarından 13 yıl 11 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Dava kapsamında sanık Tuğba B.'nin 'Karam' parçasının çıkmasının ardından yıllarca Peker'e aşk beslediği, 480 ayrı hesap açarak şarkıcıya ısrarlı mesajlar attığı belirlendi.

SAPLANTILI HAYRAN KOCAELİ'DE İKAMET EDİYOR
Sabah gazetesinde yer alan habere göre,  İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya Hakan Peker'in avukatı katılırken, Peker'e platonik aşk besleyen Tuğba B. katılmadı. Mahkeme hakimi sanık Tuğba B.'nin ifadesinin alınması için ikametinin bulunduğu Kocaeli’ndeki mahkemeye yazı yazıldığını ancak sanığın davanın esas mahkemesinde ifade vereceğini söylediğini belirtti.

BİR SONRAKİ CELSEYE KATILMAZSA YAKALAMA KARARI ÇIKARILACAK
Şarkıcı Peker'in avukatı sanık hakkında şikayetlerinin devam ettiğini kaydederek, "Hakkında zorla getirme kararı verilsin. Dava açıldıktan sonra da benzer eylemlerde bulunduğu için  yeni soruşturmalar da açıldı. Aile mahkemesinden uzaklaştırma kararı da almıştık ve ihlal ettiği için cezalandırıldı" dedi.  Mahkeme, sanığın bir sonraki celse mazeretsiz şekilde duruşmaya katılmazsa hakkında yakalama kararı çıkarılarak duruşmaya getirileceğini belirtti. Duruşma ertelendi.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN