Yalçın Eldoğan: İzmit esnafının yüzünü güldüreceğiz

İş insanı Yalçın Eldoğan seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Eldoğan'ın bu kez durağı Esnaf Oda başkanları oldu. 

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

31 Mart 2024'te yapılması planlanan yerel seçimler öncesi bir çok isim aday olup olmama konusunda istişareler yaparken iş insanı Yalçın Eldoğan hem adaylığını ilan etti hem de seçim çalışmalarına start verdi. 
Önceki hafta Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinde geniş katılımlı basın toplantısı düzenleyen ve her soruya cesaretle cevap veren Yalçın Eldoğan, İYİ Partiden aday odayı olacağını fakat ittifakın adayı olmak istediğinin altını çizmişti. 

PEŞ PEŞE ZİYARETLER 

Açıklamaları hafta boyunca İzmit’te konuşulan Eldoğan bir yandan da peş peşe ziyaretler yaptı. 
Eldoğan’ın bu kez edresi Esnaf Odası başkanları oldu. 
 Eldoğan sırasıyla, Kocaeli Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer’i, Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Kaya’yı, Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar’ı, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’u ve Kocaeli Seyyar Esnafı ve Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar’ı ziyaret etti. 

ELDOĞAN” ESNAFIN YÜZÜ GÜLECEK 

Yalçın Eldoğan ziyarette yaptığı konuşmada” esnafımızın sıkıntısı büyük, bazı esnaflarımız siftah yapmadan dükkan kapatmak zorunda kalıyor, hatta üzelerek görüyoruz ki İzmit’e mahal olmuş bazı esnaflarımız kepenk kapatıyor. Ne yazık ki bu durum kenti yönetenlerin hiç umurunda değil. Hiç kimse esnafı yok sayamaz, projelerimiz içinde esnaf için ayrı bir çalışma yapıyoruz, siz değerli oda başkanlarımız ile birlikte çalışarak esnafımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi. 
Eldoğan yapmış olduğu ziyaretlerde oda başkanlarının sorunlarını da dinledi ve yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • veli | 02 Ekim 2023 09:32

    Yolun bahtın açık olsun başkanım

  • kaya | 02 Ekim 2023 09:31

    fikirleri açık ve samimi başarılar diliyorum

BUNLARA DA BAKIN