AK Parti'de büyük gün! 12 ilçe aynı anda sahada olacak

AK Parti, 'Türkiye Yüzyılı Başlıyor, 2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' programı yarın Kocaeli'de gerçekleşecek. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ana konuğu Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin olacağı porgramda misafir MKYK üyeleri ve milletvekilleriyle 12 ilçede aynı anda 12 ayrı program gerçekleştireceklerini açıkladı.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığınca Türkiye genelinde başlatılan “Türkiye Yüzyılı Başlıyor, 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programının Kocaeli ayağı yarın (20 Ocak Cuma) gerçekleşecek. Aynı anda 12 ilçede birden misafir AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri ve milletvekillerinin de katılacağı programın ana konuğu Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati olacak.

İŞ İNSANLARI VE İSTİŞARE İLE TOPLANTILAR
AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nda saat 14.30’da Basın Toplantısı gerçekleştirecek olan Bakan Nebati, Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyaretlerinin yanı sıra saat 16.00’da Kocaeli Ticaret Odası’nda (KOTO) iş insanlarına hitap edecek. Bakan Nebati, daha sonra saat 19.00’da Seka Park Deniz Restaurant’ta AK Parti İstişare Kurulu Üyeleriyle bir araya gelecek. 

HEP BERABER SAHADAYIZ
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihi olarak 14 Mayıs 2023’ü işaret ettiğine dikkat çeken AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Üç yıldır her günümüzü yarın seçim olacakmış gibi çalışarak geçirdik. Her gün sahada, her gün milletimizin yanındaydık. Şimdi önümüzde sayılı bir zaman dilimi kaldı. Bakanımız Sayın Nureddin Nebati’nin ve misafir milletvekillerimizin katılımıyla gerçekleştireceğimiz 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları programı bu açıdan teşkilatımıza da yeni bir heyecan yükleyecek. Programda ana kademe, kadın, gençlik kollarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimizle hep beraber gün boyu sahada olacağız” dedi.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN