Dilan Polat'tan sonra sıra onda mı?

Dilan ve Engin Polat ile ilgili çıkan kara para iddiaları sonrası fenomen Selin Ciğerci'nin ismi aynı iddia ile anılmaya başladı.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkındaki soruşturmalar devam ederken diğer fenomenlerinde incelendiği ortaya çıkmıştı. Selin Ciğerci hakkında kara para aklama iddiası gündeme geldi.

Hakkındaki kara para aklama iddiasını duyan Selin Ciğerci çileden çıkmış, 2. Sayfa programına bağlanarak gözyaşları içerisinde ''Kara parayla ilgili bir şey varsa Taksim meydanında kendimi asarım.'' demişti.

Selin Ciğerci yaptığı paylaşımda, hakkında yazılanlara tepki göstererek "Buradan benim gitmemi isteyen... Bazı eskiler de hortluyor. Kendinizi yırtsanız, bir tarafınızı açsanız, porno videolarımı da yayınlamak isterseniz yayınlayın. O zaman 'O işten para kazanıyordum' derim. Şimdi 'Bu işten para kazanıyorum' derim. Gene sıyrılırım. Çünkü senelerdir insanların hayatındayım. Elde avuçta tutulur güzel iftiralar... Bana yakışan iftiralarla gelin. Beyninizi başka yerlere çalıştırın. Ben kara para aklayacak kadar ucuz işler yapmam. Güzel kaliteli işler yaparım. Vergimi veririm vergi rekortmeni olurum" dedi.

 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN