Güney: Gözlerimize inanamadık, yazıklar olsun!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Fethiye Caddesi girişlerinin kapatılması sonrası açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, dün akşam giriş ve çıkışları beton bariyerlerle kapatılan Fethiye Caddesi’ne gitti.

GÖZLERİMİZE İNANAMADIK!

İzmit Belediyesi’nin, Fethiye Caddesi’nde yapılacak Vakıf İş Hanı inşaatını bahane ederek, farklı amaçlar taşıdığını ifade eden Güney , sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Gittik, gördük; gözlerimize inanamadık! İzmit’in göbeği, Fethiye Caddesi’nde aylardır taş döşeme işini bitiremeyen anlayış, şimdi de giriş ve çıkışları beton bariyerlerle kapatıp, sırf AK Partili Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yaptı diye Cumhuriyet Bulvarı’nın (yeni yürüyüş yolu) ‘yıkılması’ için mücadele ediyor.

YAZIKLAR OLSUN!
Fethiye Caddesi’ndeki bir inşaat alanında çalışacak iş makinelerinin zorla Cumhuriyet Bulvarı’ndan geçmesi için uğraşıyor. Soruyoruz; bu caddeye ambulans, itfaiye aracı ya da çöp arabası girmek istediğinde de yine Cumhuriyet Bulvarı’nı mı yıkın diyeceksiniz? Bütün bunlar ne uğruna, açıklayayım; gözü dönmüşçesine bir kavga arzusu ve buradan elde edilecek siyasi rant uğruna. İzmit böyle bir işkenceyi, bu kadar basit hesapları daha önce hiç görmedi, yaşamadı. Yazıklar olsun" ifadelerine yer verdi. 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN