İYİ Partili'ydi, DEVA'lı oldu!

Ali Babacan'ın başkanlığındaki DEVA Partisine Genel Merkez düzeyinde olduğu gibi yerelde de katılımlar sürüyor, son olarak İYİ Parti İzmit İlçe eski Başkan Yardımcısı Turgut Kayabay da düzenlenen bir törenle DEVA saflarına katıldı

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nde yeni katılımlar ile 15 Ocak’ta gerçekleştirilecek Eylem Plânları’nın toplu açıklanması töreni öncesinde hararetli çalışmalar sürüyor. Son olarak İYİ Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcılarından Turgut Kayabay da DEVA Partisi saflarına katıldı.

ROZETİ ADEM KOÇ TAKTI
DEVA Partisi Derince İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törenle Turgut Kayabay’ın rozetini DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç taktı.

Deva Partisi Derince İlçe Başkanı Zeynep Aydın Sudan ve Körfez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt’un yanı sıra çok sayıda partilinin de hazır bulunduğu törende konuşan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç şunları ifade etti, “Bugün bir değerli yol arkadaşımızı daha saflarımıza katmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Kocaeli siyasetinin tecrübeli ve sevilen isimlerinden Sayın Turgut Kayabay’ın da aramıza katılmasıyla DEVA ailesi şimdi çok daha güçlü... Bütün siyasi partilerden DEVA’ya doğru yoğun bir teveccüh var. Bunu gördükçe mutlu oluyor ve ne kadar doğru bir hareketin içinde olduğumuzu görüyoruz. İnşaallah en kısa sürede gerçekleşecek olan Genel Seçimlerin ardından ülkemiz, DEVA Partisi iktidarıyla ve Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın öncülüğünde başta şu anda yaşadığımız derin yoksulluk ve ekonomik krizden ve dünyadaki itibar kaybımızdan hızla uzaklaşarak hak ettiği öncü ve örnek noktaya ulaşacaktır. Halkımız umutsuzluğa kapılmasın, dert varsa DEVA’sı da vardır.”

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN