Metin Sulu: Bugüne kadar sessiz kaldım!

'Bugüne kadar basında çıkan tüm  açıklamalara sessiz kaldım' diyen Derince İyi Parti İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Metin Savaş Sulu sessizliğini bozarak, parti hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Derince İyi Parti İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Metin Savaş Sulu yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar basında çıkan tüm  açıklamalara sessiz kaldım. 4 Aralık 2022 Pazar günü yapılacak olan kongremizde mevcut aday  ve aday adayı olarak ben de varım.  

BU AÇIKLAMALARI YAPMAK İSTEDİM 
Şu ana kadar karşımızdaki adaylar hakkında hiçbir şekilde olumlu-olumsuz konuşmalar, açıklamalar yapmadım. Fakat gördüğüm kadarıyla üzerimize oynanan oyunlar, aleyhime yazılan, çizilenleri görünce bu açıklamaları yapmak istedim. 

EN KISA ZAMANDA İKİ KATINA ÇIKARDIK 
Yaklaşık 5 yıldır çoğunlukla İlçe Başkanı olarak görev yapıyorum. Tüm olumsuz şartlara, katıldığımız genel seçimde Derince’de 3. parti olarak ilk sınavımızdan çıktık. Pandemi döneminde de elimizden geleni üye sayımızı en kısa zamanda iki katına çıkardık. 

O’NUN İZİNDEN GİDİYORUZ
Sayın Genel Başkanımızın siyaset ilkelerine göre biz de ‘Önce Millet, Önce Memleket’ diyerek O’nun izinden gidiyoruz. Karşımızdaki adayların düne kadar yanımızda olup, üyelerimizi  arayarak Metin Savaş Sulu’nun çalışkanlığını öven, İlçe delege çalışmalarında yanımızda olan, birlikte çalışmanın çok doğru bir karar olduğuna insanları inandırıp, savunan bu şahıslar, şimdi karşımıza geçmiş bizleri kötülüyor. Omurganın ne demek olduğunu bildiğini düşünen bu şahıslar, omurgasızlıkla bizleri suçlarken düne kadar ‘asla, asla, onlarla asla olmaz’ dedikleri kişilerle bugün aynı çatı altında toplanarak, ne kadar omurgalı olduklarını göstermişlerdir. 

YÖNETİM EKİBİM ÇOK GÜÇLÜ OLACAK
Ben Makine Mühendisi bir iş adamıyım. Ailem var. Tabi ki onlara bakmam, hayatımı idame ettirmem gerekmektedir. İşim yurt içinde de olabilir, yurt dışında da. Yüzlerce insana ekmek vermekteyim. Yurt dışı işlerimde ülkeme döviz sokmaktayım. Ben ekmeğimi nereden kazanacağımı onlara veya onun gibilere soracak değilim. Benim ekmeğimi onlar vermiyor. Ve şu var ki, benim yönetim ekibim çok güçlü olacak. Çok kısa sürelerde, partimde olamadığımda yokluğumu hissettirmeyecek bir güce sahibim. Ekibimle ilçemizde gidilmedik köy, girilmedik mahalle bırakmadık,  bırakmayacağız. Bunu başaracak güce, azme ve ekibe sahibim. 

HEDEFLERİMİZE HİÇ DURMADAN YÜRÜYECEĞİZ
Bugün karşımızda olan adayların daha ne iş yaptıkları belli değilken, Derince halkına 7-24 saat partide nasıl hizmet vereceği konusunda, ne garanti verdiğini çok merak ediyorum. Pazartesi gününden itibaren kollarımızı tekrar sıvayacağız ve Allah’ın izni ile hedeflerimize hiç durmadan yürüyeceğiz. Şahsım ve ekim adına söz veriyorum”dedi
 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN