Siyaset

Siyaset Haberleri

İşte Bostan'ın yeni yönetimi

Semih Tayyip Gülcan’ın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde memur olmasının ardından AK Parti Derince İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Sefa Bostan, yönetimini oluşturdu

Nusret Acur adaylığını açıkladı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nusret Acur il yönetim kurulu toplantısında il başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Kongrenin 15 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek.

Mansur Yavaş'tan Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak karar

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 6'lı masadan adaylık görevi gelirse kabul edeceğini açıkladı.

İYİ Parti'den Hüseyin Örs açıklaması!

İYİ Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Başdanışmanı Kürşat Zorlu, Meclis'te çıkan tartışma sonrası yoğun bakıma kaldırılan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs hakkında açıklama yaptı. Zorlu 'Hüseyin Bey olayı yatıştırmak adına hareket ediyordu' dedi.

Cumhur İttifakı'ndan Hürriyet'e: Belediyeciliği bilmiyorsunuz!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur, yaptığı ortak açıklama ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i sert bir dille eleştirdi.

Başaran'dan yeni bir oluşum!

İş ve siyaset dünyasının renkli simalarından Ömer Faruk Başaran, yeni bir oluşum için kolları sıvadı. Aktif siyasete gireceği için Avrasya Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) ve Türkiye Patronlar Platformu (TPP)’nun genel başkanlık görevlerini bırakan Başaran, ‘Büyük Türkiye Hareketi-Büyük Türkiye Sivil Halk Platformu’nu kurdu.

Başkanının gidişini lokma ile kutlayacak

İYİ Parti İzmit ilçe eski yöneticisi Nadir Kısa, İyi Parti İzmit ilçe kongresi sonrasında başkanlık görevini devreden Pelin Coştur Filiz'in gidişi şerefine lokma dağıtacak.

Ömer Faruk Başaran parti kuruyor

Gelecek Partisi kurucularından olan Kocaelili iş insanı İÖmer Faruk Başaran, parti kurmak için kolları sıvadı.

İnce’ye memleketinde üzerinde adının yazılı olduğu baklava ikram edildi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye memleketi Yalova'da üzerinde adının yazılı olduğu baklava ikram edildi.

Metin Sulu: Bugüne kadar sessiz kaldım!

'Bugüne kadar basında çıkan tüm  açıklamalara sessiz kaldım' diyen Derince İyi Parti İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Metin Savaş Sulu sessizliğini bozarak, parti hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

DEVA'da iki ilçeye yeni başkan!

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle yeni atanan Başiskele ve Kartepe İlçe Başkanlarına yetki belgeleri İl Başkan Adem Koç tarafından verildi

Mehmet Aras, siyasete veda etti

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras partisinin il binasında basına çok önemli açıklamalarda bulundu. 

Çınar Kart’ı Kocaeli’de Ekrem İmamoğlu tanıttı

İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM AŞ iş birliğiyle hayata geçirilen, çeşitli hizmet alanlarında kullanım imkanı sunan Çınar Kart'ın tanıtımı yapıldı. Çınar Kart, İstanbulkart ile aynı özelliklere sahip olacak ve tüm noktalarda aynı şekilde kullanılabilecek.

Ekrem İmamoğlu İzmit’te

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş arasında geliştirilen Çınar Kart’ın lansman programı için İzmit’te geldi

Ellibeş: “Önce kulağınızı CHP’nin elinden kurtarın”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, terörle mücadelede 20 yıldır kararlı bir mücadele sergileyen AK Parti’ye dil uzatanlara, “Önce kulağınızı HDP ile birlikte sınır ötesi harekata karşı çıkan CHP’nin elinden kurtarın” çağrısı yaptı. Ellibeş, hemen her gün vatandaşla iç içe programlar gerçekleştirdiklerini ve bunu sosyal medyada yayınladıklarını da hatırlatarak, “Ama muhalefet Fox Tv başından kalkamadığı için bu gerçeği görmek istemiyor” dedi. 

Seyit Torun İzmit’e geliyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş arasında geliştirilen Çınar Kart’ın lansman programı için İzmit’e geliyor.

Ekrem İmamoğlu İzmit’e geliyor 

İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM A.Ş arasında geliştirilen işbirliği ile yeni bir şehir yaşam kartı olacak Çınar Kart’ın lansman programı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla yarın İzmit’te gerçekleştirilecek

Toplam 3750 haber.